O akademii

Akademia Piłkarska Fregata powstała w 2012 roku.

Nasze zasady:

„Cieszymy się z wygranej; szanujemy i gratulujemy lepszym" Po wygranym meczu: dziękujemy przeciwnikom i cieszymy się całym sobą. Po przegranym: dziękujemy za naukę.

„Magiczne słowa i gesty" Chwalimy werbalnie i niewerbalnie: cały czas, za każdą osiągniętą sprawność i pozytywne zachowanie. Zakazujemy krytyki, negatywnych emocji, wywierania presji. Tu panują: radość, szacunek, dyscyplina i pasja.

„Wszyscy grają" – niezależnie od umiejętności, wszyscy grają tyle samo czasu. Każdemu należy stworzyć taką samą szansę. Życie nieraz udowadnia, że „ostatni będą pierwszymi.." Tworzymy DRUŻYNĘ, nie liderów, outsiderów.

„Wszechstronny rozwój" – stwarzamy warunki nie tylko, aby zostać gwiazdą piłki nożnej. Nie zapominamy o tym, że trzeba przede wszystkim wyrosnąć na DOBREGO CZŁOWIEKA. A poza tym rozwijamy się ruchowo tak, aby być ZDROWYM i wszechstronnie sprawnym.

„Drużyna jest tak silna, jak jej najsłabszy zawodnik" Wspieramy, wyciągamy rękę, pomagamy z całych sił, gdy ktoś z nas ma chwilę słabości lub przegrywa ze swoimi słabościami.

„Podnosimy poprzeczkę, cały czas" – zrobimy wszystko dla najbardziej uzdolnionych. Stworzymy najlepsze (czyli odpowiednio wymagające) warunki dla rozwoju każdego talentu.

Akademia Piłkarska Fregata powstała w 2012 roku. 

Nasze zasady:

 „Cieszymy się z wygranej; szanujemy i gratulujemy lepszym” Po wygranym meczu: dziękujemy przeciwnikom i cieszymy się całym sobą. Po przegranym: dziękujemy za naukę.

„Magiczne słowa i gesty” Chwalimy werbalnie i niewerbalnie: cały czas, za każdą osiągniętą sprawność i pozytywne zachowanie. Zakazujemy krytyki, negatywnych emocji, wywierania presji. Tu panują: radość, szacunek, dyscyplina i pasja.

„Wszyscy grają” – niezależnie od umiejętności, wszyscy grają tyle samo czasu. Każdemu należy stworzyć taką samą szansę. Życie nieraz udowadnia, że „ostatni będą pierwszymi..” Tworzymy DRUŻYNĘ, nie liderów, outsiderów.

„Wszechstronny rozwój” – stwarzamy warunki nie tylko, aby zostać gwiazdą piłki nożnej. Nie zapominamy o tym, że trzeba przede wszystkim wyrosnąć na DOBREGO CZŁOWIEKA. A poza tym rozwijamy się ruchowo tak, aby być ZDROWYM i wszechstronnie sprawnym.

„Drużyna jest tak silna, jak jej najsłabszy zawodnik” Wspieramy, wyciągamy rękę, pomagamy z całych sił, gdy ktoś z nas ma chwilę słabości lub przegrywa ze swoimi słabościami.

„Podnosimy poprzeczkę, cały czas” – zrobimy wszystko dla najbardziej uzdolnionych. Stworzymy najlepsze (czyli odpowiednio wymagające) warunki dla rozwoju każdego talentu.

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Partnerzy

szkola-logo Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata

Know-how w zakresie wychowania. Środki dydaktyczne, czyli sprzęt treningowy, obiekty.

hummel logo Hummel Polska

Marka ta ubierze nas w swoje kolekcje: „Bee Authentic” i  „Team Spirit”.

Kontakt

1331835879 starthere

telefon: 603-521-706
e-mail: pawel.kunda@fregata.edu.pl

Aktualności

Strona prezentująca początki UKS Fregata Gdańśk

Witamy serdecznie,

na co dzień prowadzimy zajęcia piłkarskie dla dzieci ur. 2004-2011 w 5 grupach, obozy sportowo-turystyczne i Turniej Piłki Nożnej im. Żołnierzy Niezłomnych (niebawem V edycja). Nie prowadzimy na bieżąco strony witryny www, co da się zauważyć. Zapraszamy jednak do nas, a wszystkie najważniejsze informacje na pewno Państwo znajdą na tej stronie!

Jesteśmy aktualnie na Facebook

Turniej Żołnierzy Niezłomnych oraz inne nasze sztandarowe działania przedstawiamy na https://www.facebook.com/turniejniezlomnych/

Znajdziecie tam Państwo wiele znakomiych zdjęć z kapitalnych wydarzeń organizowanych przez UKS Fregata Gdańsk.

Nieoficjalnie: Mistrzowie Gdańska!

Chłopcy z Fregaty wśród najlepszych w województwie!!!
Turniej im. Żołnierzy Niezłomnych 2014

1 marca 2014 odbył się  II Turniej Piłki Nożnej im. Żołnierzy Niezłomnych.

Wydarzenie to miało miejsce na boisku szkolnym przy SP dla Chłopców FREGATA oraz w budynku szkoły i na sąsiadującej ze szkołą sali gimnastycznej. Organizatorami turnieju byli Akademia Piłkarska Fregata oraz Stowarzyszenie Kulturalne Wspierania Edukacji i Rodziny SKWER. Patronat nad imprezą objęli Paweł Adamowicz, prezydent Miasta Gdańska, Instytut Pamięci Narodowej, Rada Oliwy, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Muzeum II Wojny Światowej oraz Ośrodek Arteterapii Fale.